Володимир Зеленський 1 лютого на засіданні Верховної ради дав оцінку вітчизняній економіці

Володимир Зеленський 1 лютого на засіданні Верховної ради дав оцінку вітчизняній економіці

1 лютого 2022 року Президент України Володимир Зеленський виступив на засіданні Верховної Ради України. У своєму виступі він подякував своїй команді та населенню держави за розуміння. Додатково було оцінено економічне  становище держави та озвучені перспективи його поліпшення. 

Очільник країни задоволений ситуацією в державі, оскільки лише за 2021 рік Україна змогла досягти рекордного обсягу ВВП. Додатково було збільшено й золото-валютні запаси держави завдяки злагодженій роботі Національного банку України. Він зазначив, що наразі активно ведеться перемовини щодо активізації співробітництва з Туреччиною. В поточному місяці планується підписання додаткової угоди про збільшення обсягів експортно-імпортних операцій між державами, а також активний розвиток туристичної галузі. 

Багато іноземних партнерів готові надати матеріальну підтримку. Йдеться про фінансові позики та гарантії. Стосовно курсу національної валюти Володимир Зеленський відзначив, що наразі ситуація стабілізувалася і на ринку вже відсутні значні коливання. В поточному місяці значної девальвації точно не буде спостерігатися. Як варіант – курс може навіть стабілізуватися при умові, що Росія та інші держави не будуть впливати на внутрішню роботу держави. 

Написати коментар