Всі банки, які працюють в Україні, мають гарну репутацію

в Україні немає проблемних банків

Представники Національного банку України на офіційній прес-конференції зазначили, що наразі в Україні немає проблемних банків. І це одна з головних причин, чому банківську систему держави наразі оцінюють як стабільну. Також такий стан справ впливає і на курс національної валюти, який незважаючи на всі прогнози експертів, все ж таки характеризується стабільністю уже впродовж тривалого терміну часу.

Було також зазначено, що  рік був дуже складним для усього бізнесу, в тому числі і для фінансового ринку. Але незважаючи на відтік ресурсів і кризові явища в Україні з початку  року до теперішнього часу немає жодного банку, який заявив про банкрутство. Всі фінансові установи мали прийнятний рівень ліквідності та могли покрити збитки від надзвичайних подій.

Наразі на ринку держави є лише три банки, до яких Національний банк направив прискіпливу увагу. Вони знаходяться під особливим наглядом. Правда, не було уточнено, які це банки. І це правильна позиція, оскільки офіційні заяви на користь конкретної установи можуть привести до негативних наслідків. Населення та бізнес просто масово будуть знімати кошти та погіршувати таким чином рівень ліквідності банку.

Представник НБУ запевнив, що незважаючи на більш ретельну увагу до таких установ, неможливо стверджувати, що вони є проблемними. НБУ просто адекватно реагує на існуючі зміни та тримає руку на пульсі. Ось і все. 2021 рік також завершиться без банкрутств банків.

Написати коментар