Взяти кредит під час війни

Взяти кредит під час війни

Воєнний стан змусив більшість МФО на час припинити видачу нових кредитів. Однак, деякі компанії вже повертаються до штатного режиму роботи, а деякі навіть полегшують умови кредитування. 

В перші дні війни банки активно блокували карти і не дозволяли знімати суми в банкоматах. Це робило отримання кредиту в МФО неможливим, так як кошти повинні надходити саме на карту клієнта. Проте станом на липень 2022 року всі обмеження зняті. Це означає, що клієнти можуть отримувати кредити в будь-якій фінансовій установі і розпоряджатись грошима на власний розсуд.

На відміну від мікрофінансових організацій, банки ще не планують повертатись до надання споживчих кредитів. А МФО навпаки готові позичати гроші. Більшість компаній відмовилось від надання послуг новим клієнтам, щоб зменшити ризик. Проте кредити спокійно могли отримати позичальники в програмі лояльності.

В липні компанії починають надавати послуги і новим споживачам. Найпопулярніші МФО на липень 2022 року:

Манівео

МФО встановила спрощені умови отримання кредиту. На перший кредит за тарифом Smart користувач отримує знижку 50%. Крім того, компанія понизила максимальні штрафи при простроченні позики.

Бізнес Позика

Організація надає великі кредити на розвиток бізнесу. В умовах війни багатьом підприємцям довелось тимчасово припиняти діяльність. З кредитом від БізнесПозика відкриваються можливості по відновленню бізнесу та найму персоналу.

Є Гроші

Компанія пропонує мікрокредити на невеликі суми громадянам України. Користувачі можуть отримати до 7 000 грн на термін до двох тижнів. Отримати кредит наразі може кожен бажаючий, маючи при собі паспорт та ІПН.

Написати коментар