Де замовити воду на дім у Києві

небесна криниця

Доставка води в Києві на дім чи в офіс безумовно полегшує життя. Компанія Небесна криниця пропонує замовити воду в бутлях у будь-яку точку столиці. Вже понад 10 тисяч офісів та 50 тисяч домогосподарств надали перевагу цій марці води. Компанія постачає воду з курорту Ворзель, а саме з Сеноманського водоносного горизонту, який сформувався міндельськими льодовиками близько 100 млн років тому. Це одне з найчистіших джерел України, а сама місцевість вважається оздоровчою. За складом та смаком вода бренду схожа на талу.

Чому вода в бутлях краще проточної?

На якість питної води впливають декілька факторів, головні з яких — джерело та якість системи водопостачання. Чистота джерела води різниться в залежності від міста. Але все одно за якістю води стежать та знезаражують. Далі вода рухається по трубах до кожної квартири і тут вже починаються проблеми. В більшості районів столиці зараз стоять старі та іржаві труби, на яких за довгий час експлуатації збирається накип. З них вода і потрапляє до наших будинків. Пити таку рідину небезпечно. Звісно, можна купити фільтр та очищувати воду самостійно, але це все одно не знезаразить воду повністю. Ситуація з трубами найближчим часом залишиться незмінною. Таку воду не тільки небезпечно пити, а й використовувати для приготування їжі та напоїв. 

Де заказати воду для кулера?

Компанія Небесна Криниця пропонує придбати воду, яку не тільки безпечно, а й смачно пити. Клієнту пропонується не тільки звичний формат бутлю для кулера. В асортименті є також пляшки на 6 л та 1,5 л. Такий формат підходить тим людям, які працюють в офісі і підтримують водний баланс з кулера на роботі, проте закупляють невеликі пляшки води ще й додому. 

Чому варто замовити питну воду з доставкою?

Найголовніші причини замовити доставку води в Небесна Криниця:

  • Заощадження часу та сил на самостійну покупку води
  • Впевненість у чистоті джерела 
  • Декілька зручних форматів пляшок на вибір
  • Наявність газованої води
  • Постійне вдосконалення якості послуг
  • Проста процедура оформлення доставки
  • Велика клієнтська база та площа покриття
  • Наявність чесних відгуків

Ціна на бутильовану воду складає 129 гривень за 18,9 літрів. Замовлення приймається від двох бутлів. При цьому доставка по Києву повністю безкоштовна.

Написати коментар