Куди інвестувати в Україні в 2021 році?

куди інвестувати в україні

Чому варто інвестувати?

Куди інвестувати в Україні в 2021 році?

Вивчивши, як правильно інвестувати свій дохід, ви будете в змозі значно поліпшити якість життя. Які ми маємо переваги?

  • Перманентний стабільний дохід;
  • Захист коштів від інфляції та кризи;
  • Накопичений капітал, який врятує в майбутньому при непередбачених обставинах;

Ми проаналізували статистику і прийшли до висновку, що більша частина українців інвестує в нерухомість, бізнес, акції або золото.

Куди краще інвестувати гроші в Україні?

Куди краще інвестувати гроші в Україні?

Щоб вибрати найвигідніший варіант інвестицій особисто для вас, потрібно спиратися на такі фактори, як мета, капітал і спосіб життя інвестора. Розглянемо найбільш топові варіанти:

  1. Якщо ви новачок, то можна почати вкладати в державні облігації, так як їх в основному відносять до пасивного доходу. Ви мінімально ризикуєте, а держава гарантовано повертає кошти і виплачує відсотки. Найвищий відсоток доходу, який ми спостерігали в даному виді інвестування  – 8,5%. Засоби виводяться раз на місяць (не частіше), мінімальне вкладення – 1000 грн і більше, не обділені податком.
  2. Ще один не менш хороший варіант для новачка – інвестиція в корпоративні облігації. Таким способом інвестор дає компанії на її розвиток гроші в борг на тривалий час. Їх можна повернути через рік, а може і більше. Відмінність корпоративних облігацій від державних полягає в тому, що дохід від них може перевищувати більше 14%. Фахівці в даній сфері рекомендують вкладати від 40 000 тисяч гривень.
  3. Розберемо відсоток доходу ще вище – дивідендні акції вітчизняних компаній. Якщо ви вкладаєте в даний варіант, то маєте повне право одержувати частину прибутку компанії. Прибутковість досягає 14,5% річних у гривні або 7% в USD, але потрібно буде платити податок і військовий збір. В даному випадку ризик такого вкладу середній, проте інвестор може брати участь в зборах акціонерів компанії і впливати на політику щодо дивідендів. Рекомендована мінімальна сума для інвестицій – 40000 гривень.
  4. І нарешті гарантовано високий дохід – інвестування в акції компанії, яка тільки вийшла на IPO. Даний варіант приносить найбільший відсоток прибутку – до 48% в доларах. Звичайно ж, цей вид інвестування має дуже великий ризик. Однак при успішному перебігу обставин ваш дохід дуже виросте.
  5. Як ніхто найвищий дохід вам принесе свій власний бізнес. Тут все залежить тільки від вас, вашого бажання працювати і розвивати свою сферу. Свій власний бізнес – найвищий дохід. Однак для цього потрібен початковий капітал, скажете ви, а ми вам відповімо що все вже зробили за вас.

Як зробити свій бізнес в інтернеті?

Bazzilla дропшипінг

Створити свій бізнес без вкладень і товару можна легко за допомогою дропшипінгу від Bazzilla. На сьогоднішній день дропшипінг є найпопулярнішим напрямком в IT сфері. Ви можете створити свій сайт з Bazzilla без початкового капіталу і отримати доступ більш ніж до 300 тисяч товарів – такий старт гарантовано принесе вам дохід вже в перші 3 місяці.

Чому ви так швидко вийдете на дохід? Тому що конкретно вам потрібно буде займатися тільки логістикою, всі рутинні справи як от упаковка товару, його відправка і створення накладного платежу – переноситься на постачальника.

Фахівці Bazzilla допоможуть вам почати продавати товари на будь-яких платформах, навіть якщо ви в цьому поки не розбираєтеся. Даний майданчик сумісний з усіма платформами-агрегаторами, використовується на всіх торгових порталах без обмеження.

Написати коментар