Програма “Бонус за депозит”

Програма "Бонус за депозит"

Програма “Бонус за кредит” від Мінфін — додаткові 2% річних до депозиту!

Що таке депозит простими словами

Депозит — це коли громадянин чи компанія залишають певну грошову суму банку на зберігання, а потім забирають її вже з відсотками. За час, поки гроші у банку, він може розпоряджатись ними практично як завгодно, але частіше за все вкладає в інвестиції. Саме тому депозитні вклади однаково вигідні як для клієнтів, так і для банків.

Види депозитів

Залишати вклад можна не тільки у грошах (гривні, євро, долари). Банки приймають також цінні папери, дорогоцінні метали тощо. 

Депозит можна відкрити в державному чи комерційному банку. Державні банки вважаються найбільш захищеними від криз, але пропонують менші відсоткові ставки. На вкладах в комерційні банки користувач може заробити більше. 

Розмір прибутку з депозиту обумовлюється початковою ставкою, видом договору та терміном вкладу. 

Види депозитів

Існують депозити на строковій та безстроковій основі. В першому випадку клієнт оформлює договір на певну кількість часу. Забрати кошти він зможе лише по закінченні терміну дії документа. Такі пропозиції мають фіксовану відсоткову ставку, що дає можливість точно передбачити прибуток. Депозити без терміну дозволяють користувачу забрати кошти у будь-який момент. Через це такі пропозиції мають нижчий відсоток, який може змінюватись банком.

Після закінчення терміну зберігання клієнт може пролонгувати послугу або ж підписати новий контракт на ще більш вигідних умовах.

Відсоткова ставка може нараховуватись наприкінці терміну дії вкладу чи щомісяця на окремий рахунок. Деякі банки  пропонують вклади з капіталізацією. Тобто, клієнт не отримуватиме щомісяця фіксовану суму, а з кожним надходженням відсотків збільшуватиме її.

Виділяють короткострокові (до одного року) і довгострокові (від одного року) депозити. Чим довше діятиме договір (особливо якщо депозит строковий), тим більше відсотків отримає клієнт за свій вклад.

Відкрити депозит може фізична чи юридична особа, підприємець. Клієнт повинен надати банку повний пакет документів. Вимоги можуть різнитись в кожному банку, тому рекомендуємо вточнювати інформацію в обраній фінансовій установі.

Бонус до депозитів

Бонус до депозитів
Saving Into a Piggy Bank. Depicts People Putting Money Into Banking to Copy Save and Bank Interest for Return on Investment ROI. Character Concept Vector Illustration For Web Landing Page, Mobile Apps

Для ще більшого прибутку на вкладі Мінфін пропонує користувачам програму “Бонус до депозитів”. Це унікальний проєкт, який виник в наслідок частих звернень користувачів з проханнями обрати надійний банк. Портал “Мінфін” відібрав якісні пропозиції від банків і домовився про бонус 2% для клієнтів.

Які переваги проєкту “Бонуси до депозитів”?

Окрім значного грошового бонусу клієнтам доступні такі корисні сервіси:

  1. Новини про банки. Користувач може обрати фінансові установи, які його цікавлять і отримувати детальну інформацію про оновлення та пропозиції. Для цього не доведеться заходити на сайт кожного банку. Користувачам доступне відстеження динаміки, що допоможе розв’язати питання вигідності співпраці з банком.
  2. Експертні оцінки. Спеціалісти-аналітики зможуть оцінити якість надання послуг банком, передбачити його стабільність. Експерти моніторять відгуки, зміни акціонерів та правлячого складу. Це дозволяє зробити висновок про стан справ в банку.
  3. Порівняння пропозицій. Сервіс пропонує глибоку систему порівняння депозитів за цілим рядом критеріїв. Параметри порівняння клієнт може виставляти самостійно, обираючи найважливіші моменти.
  4. Персональний консультант. Спеціаліст допоможе розібратись з незрозумілими питаннями одразу ж при їх виникненні. Таким чином можна зекономити багато часу на самостійні спроби розібратись.

Як взяти участь в програмі?

Як взяти участь в програмі?

Взявши участь в акції “Бонус до депозиту” від “Мінфін” клієнт гарантовано отримує бонус в розмірі 2% до депозиту. Процедура проходить в декілька кроків:

  1. Оформлення заявки на участь. Заповніть невелику анкету на цій сторінці.
  2. Відкриття депозиту. Зі списку запропонованих банків в попередньому пункті оберіть той, який найбільше вам підходить і відкрийте в ньому депозит.
  3. Підтвердження. Заповніть форму на сайті, яка підтвердить ваш вклад. Вкажіть необхідну інформацію про депозит.

Гроші будуть нараховані протягом 32 календарних днів на вказаний рахунок. Акція поширюється лише на ті строкові депозити, які знаходяться в списках Мінфін. При відкритті депозиту в сторонньому банку виплата не буде здійснена.

Чи є обмеження за кількістю депозитів в проєкті?

Якщо в період дії пропозиції користувач відкриває декілька депозитів в одному банку, який підпадає під акційні умови:

  • На різні суми чи валюти. Бонус по депозиту нараховується окремо. Якщо депозит відкрито в іноземній валюті, то береться аналогічна сума в гривнях на момент підписання договору.
  • На однакові суми. Бонус по депозиту також нараховується окремо. Виплата в гривнях здійснюється за кожен депозит, який підпадає під умови акції.

Комісії за нарахування бонусів, вивід та інші операції покриває учасник акції самостійно. Всі комісії виставляються за умовами банків, які обслуговують рахунки клієнта.

Написати коментар