Рефінансування у ПриватБанку

Як відбувається рефінансування в ПриватБанку

Кредит в ПриватБанку без довідки про доходи

Незважаючи на те, що конкретно такої послуги як перекредитування в ПриватБанку немає, клієнт, який набрав багато кредитів в мікропозик або інших банках, все ж може звернутися за допомогою в рефінансуванні в один з найбільших банків України.

У випадку з заборгованостями в МФО або інших банках, у вас автоматично псується кредитна історія і кредитний рейтинг. Але якщо у вас трохи кредитів в МФО і зайи невеликий, то можна скористатися послугою кредитний ліміт, скачавши додаток Приват24, ви можете зробити це прямо вдома.

Цікавіше справи йдуть з кредитами на бізнес. Приватбанк пропонує рефінансування наявної заборгованості за кредитами бізнесу в банках України під 0% шляхом надання державної компенсації процентів.

Розглянемо все по порядку.

Кредит через Приват24

Кредит в ПриватБанку 24

Для швидкого рішення по кредиту онлайн підійде офіційний додаток ПриватБанку – Приват24. Для видачі займу банк не вимагає у клієнта жодних документів.

Клієнт може відкрити кредитний ліміт, дотримуючись такого порядку дій:

  1. Здійснити вхід в додаток.
  2. Перейти в розділ «Кредити» та вибрати «Кредитний ліміт».
  3. Обрати карту, на яку треба отримати позику.

Заявка на відкриття кредитного ліміту розглядається протягом однієї хвилини. Далі клієнт може подивитись, чи надали йому позикові кошти. Якщо заявку відхилили, варто спробувати ввести меншу суму. Підтвердження кредиту відбувається через СМС-повідомлення.

Відсоток для кредиту в Приваті

Відсоток для кредиту в Приваті

У ПриватБанку одні з найвигідніших умов для отримання позики в Україні. Через це позичальник може отримати кредит на рефінансування на більш тривалий термін та під нижчий відсоток, що значно зменшить борги та дозволить більш комфортно закривати новий займ.

ПриватБанк пропонує такі умови по кредиту:

  • По кредитному ліміту на картку – 2,9% на місяць, 84,04% – реальна ставка на рік.
  • На карту можна отримати позику на суму до 75 000 гривень.
  • Термін кредитування при кредиті онлайн на карту – до 24 місяців.
  • По кредиту готівкою – банк нараховує аналогічні 2,9% у вигляді щомісячної комісії.
  • Готівкою в Приваті можна взяти кредит до 25 000 гривень.
  • Термін кредитування при кредиті готівкою – до 20 місяців.

Кредит в ПриватБанку з поганою кредитною історією

Кредит в ПриватБанку з поганою кредитною історією

Як вже зазначалось, ПриватБанк неохоче співпрацює з позичальниками, у яких зіпсована КІ. Більш того, банк зовсім відмовляється від кредитування тих клієнтів, які мають два чи більше мікрозайми. Це обґрунтовується тим, що при шаленому фінансовому навантаженні (МФО пропонують 600-800% річних) позичальник не зможе вчасно виконувати свої кредитні зобов’язання. Тобто, рефінансування доступно позичальникам, але тільки за умови невеликої кількості активних кредитів. 

У разі, якщо клієнт має більше двох боргів, але хоче вирішити проблему, з самими компаніями можна домовлятись про більш лояльні умови списання коштів (реструктуризацію). У такій ситуації головне йти на діалог та не чекати, поки справа дійде до суду.

Кредит в ПриватБанку без довідки про доходи

Як відбувається рефінансування в ПриватБанку

Кредит без довідки про доходи в державному банку отримати можна. Однак, суми будуть невеликими. Банки не дуже охоче надають позики тим, хто не має офіційного заробітку або має борги. Основним показником того, чи зможе людина платити по кредиту ж його кредитна історія. Можна спробувати піти до відділення банку і послухати умови, які запропонує менеджер, враховуючи борги в інших кредитних установах. Або ж можна скористатись сервісом Приват24.

Коментарів: 2

Валентина

Привіт чи може приват банк рефінансувати мої мікрозайми згідна на будь який відсоток можу сплачувати 5тис у місяць допоможіть

adminhq

Ви можете оформити картку з кредитним лімітом від Приват Банку та сплатити свої позики. На відміну від МФО, відсоток на кредитний ліміт невеликий – 3% (нараховується щодня на залишок використаних коштів, списується наприкінці місяця)

Написати коментар