Зі скількох років дають кредит в Україні

зі скількох років дають кредити в Україні

Зі скількох років можна брати кредит в ПриватБанку?

Зі скількох років дають кредит в Україні

Перше питання користувачів – чи можна взяти кредит у 16 чи 17 років? Ви можете отримати кредит у ПриватБанку до досягнення повноліття. Для цього вам потрібно прийти у відділення з батьком, який стане вашим поручителем і отримати карту “юніор” з кредитним лімітом до 300 грн.

Це може зробити будь-яка фізична особа віком від 16 років, яка висловила бажання отримати інструмент для здійснення безготівкових платежів та переказів коштів за допомогою електронного платіжного засобу, в тому числі за рахунок кредитних коштів (для резидентів).

Строк кредиту — 12 місяців. При цьому, строк користування кредитом продовжується на кожні наступні 12 місяців, якщо щонайменше як за 30 календарних днів до дати повернення кредиту Банк не повідомляє клієнта про припинення кредитування.

Вже після досягнення 18 років ви можете замінити карту “Юніор” на “Універсальну”, де кредитний ліміт може підвищиться до 50 000 тис. грн. та ви можете користуватися пільговим періодом до 55 днів без переплат. 

Зі скількох років можна брати кредит в МФО?

З скількох років можна брати кредит в ПриватБанку

МФО хоч і відрізняється своєю лояльністю і швидкістю видачі мікрокредиту, проте отримати позику в даних організаціях можна тільки при досягненні повноліття. 

Але отримати кредит МФО набагато легше, ніж в банку, розглянемо чому:

 • Вам не потрібно виходити з дому, варто тільки зайти на сайт з рейтингу організацій, заповнити невелику анкету і отримати відповідь по кредиту протягом 5-10 хвилин.
 • Для підтвердження своєї особи потрібно лише фото/скан паспорта та ІПН. У деяких випадках навіть фотографувати не доведеться – просто перепишіть номер ІПН та паспорта в поле анкети.
 • Не потрібно підтверджувати офіційне місце роботи. Кредити в МФО дають студентам, мамам в декреті і навіть безробітним клієнтам.
 • Можливість перерахування грошей на банківську карту або електронний гаманець. При виборі суми кредиту ви можете або залишити номер своєї картки або гаманця, або піти в найближче відділення і отримати кредит готівкою.
 • Можливість отримати позику з поганою кредитною історією без відкритих прострочень. Це часто допомагає людям перекредитуватися та закрити свої борги.
 • Відсутні штрафні санкції та переплати при достроковому погашенні.

Як бачите, привілеїв брати кредитів МФО досить, але все ж доведеться почекати повноліття для позики в таких організаціях. Так само у вас буде можливість отримати велику суму в кредит на відкриття бізнесу.

Зі скількох років можна брати розстрочку?

Зі скількох років можна брати кредит

Сьогоднішнє законодавство накладає багато обмежень на отримання кредиту та розстрочки дітьми і підлітками. Ось основні вимоги законів:

 1. Необхідна згода батьків на отримання кредиту.
 2. Наявність поручителя.
 3. Наявність паспорта, який можна отримати тільки в 16 років, а, значить, і кредит та розстрочку  не вийде взяти особам молодше 16-річного віку.
 4. Наявність у дитини регулярного і стабільного доходу (сюди входять навчальні стипендії, різні пенсії, заробітна плата і т.д.).

Не варто також забувати про те, що будь-яка угода неповнолітнього без згоди батьків, усиновителів або піклувальників, в тому числі і отримання кредиту, в будь-яких випадках буде визнана судом недійсною.

Вимоги до неповнолітніх позичальникам набагато суворіше, тому також необхідно відзначити і:

 • Наявність прописки і постійного місця проживання.
 • Дохід батьків.
 • Дохід поручителів.
 • Майно дитини, батьків і поручителів.
 • Щоб отримати кредит готівкою, неповнолітній особі необхідно:
 • Знайти банк, який видає кредити неповнолітнім і має подібні програми кредитування.
 • Отримати згоду від батьків, усиновителів або піклувальників.
 • Знайти поручителя.
 • Зібрати необхідний пакет документів, як на себе, так і на батьків і поручителів.
 • Довести власну платоспроможність, а також платоспроможність батьків і поручителів.
 • Подати заявку на кредит.
 • Очікувати відповіді від кредитної установи.

Варто відзначити, що вся ця процедура досить складна, тому набагато простіше отримати звичайний кредит на батьків і віддавати гроші і їм, якщо звичайно не йдеться про спеціальний кредит на освіту для неповнолітніх осіб.

До якого віку дають кредит

До якого віку дають кредит

Кожна компанія і банк мають свої умови кредитування. Зазвичай вони надають онлайн кредити готівкою і на карту пенсіонерам у віці від 60 років до 65 років, до 70 років, до 75 років, а також пенсіонерам по інвалідності. Так само у людини у віці є можливість отримати кредит в банку до 75 років з умовою наявності поручителя. Якщо клієнт хоче отримати позику самостійно – межа віку знижується до 65 років.

Якщо ваш вік більше 70 років та ви хочете взяти кредит в МФО без наявності поручителя, ви можете вибрати Бистрозайм і Дінеро. 

Написати коментар